Kód: 10947-NR01-ZL-Black
Značka: Goldex
-29%
Oblíbené
Luxusní krabička ZDARMA
Ryzost 585/1000
Materiál Zlato - žluté
Kameny Diamanty
Barva kamene Černá
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 1,20 mm
Kameny váha 0.006 ct
Kameny barva B - lack - černá
Kameny čistota SI
Řetízek žluté zlato 585 - benátské kostičky 45-1377
Dámský náramek žluté zlato 585/1000 přírodní diamant 0.006 ct kříž s černý 10947-NR01-ZL-Black
Popis produktu
Náramek je vyroben ze žlutého čtrnáctikarátového zlata - 585/1000 a tvoří ho řetízek typu anker s lesklými facetami na každém očku. Facety jsou zhotoveny diamantovým nástrojem, který dodává vzniklým facetám krásný lesk a třpyt. Uprostřed řetízku je kříž. Celý náramek je v lesklé povrchové úpravě. V křížku je vsazen jeden kulatý černý diamant briliantového brusu. Diamant je zatepaný "na hladko" přímo do kříže. Vsazování diamantů provádějí naši nejzkušenější mistři zlatníci ručně pod mikroskopem s přesností na 0,01mm a proto nehrozí vypadnutí kamínků jako to bývá u strojně vyráběných šperků.
Rozměry:
  • výška - délka křížku: 21 mm
  • šířka křížku: 14 mm
  • šířka řetízku: 1,00 mm
  • brus: briliantový
  • rozměr: 1,20 mm
  • váha celkem: 0,006 ct
  • barva: Black - černá
Určení Dámské
Materiál Zlato - žluté
Kameny Diamanty
Barva kamene Černá
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 1,20 mm