Kód: 140019-NH01-ZLB-DIA
Značka: Goldex
-32%
Oblíbené
Luxusní krabička ZDARMA
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Druh Náhrdelníky
Ryzost 585/1000
Materiál Zlato - žluté - bílé
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.95 g
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 1,40 mm
Kameny počet 1
Kameny váha 0.012 ct
Kameny barva G - bílá +
Kameny čistota SI
Řetízek žluté zlato 585 - benátské kostičky 45-1377
Dámský náhrdelník žluté zlato 585/1000 přírodní diamant 0.012 ct G/SI srdce 140019-NH01-ZLB-DIA
Popis produktu
Elegantní náhrdelník je vyrobený ze žlutého a bílého čtrnáctikarátového zlata - 585/1000 a tvoří ho řetízek typu anker s lesklými facetami na každém očku. Facety jsou zhotoveny diamantovým nástrojem, který dodává vzniklým facetám maximální lesk. Uprostřed řetízku je napevno přívěsek ve tvaru srdce ve kterém je vsazen jeden kulatý diamant, vybroušený briliantovým brusem. Briliantový brus zajišťuje diamantu maximální brilanci vybroušených facet, dokonale odráží světlo a krásně září z každého úhlu pohledu! Vsazování diamantů provádějí naši nejzkušenější mistři zlatníci ručně pod mikroskopem s přesností na 0,01mm a proto nehrozí vypadnutí kamínků jako to bývá u strojně vyráběných šperků.
Zlato
  •  ryzost: 585/1000
  •  váha: +/- 1,95 g
Rozměry:
  • výška srdce: 8 mm
  • šířka srdce: 8 mm
  • šířka řetízku: 1,00 mm
  • brus: briliantový
  • rozměr: 1,40 mm - 1 ks
  • váha: celkem 0,012 ct
  • barva: G - bílá +
  • čistota Si - small inclusion
Značka
Goldex
Parametry
Druh Náhrdelníky
Provedení S kameny
Určení Dámské
Materiál Zlato - žluté - bílé
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.95 g
Kameny brus briliant
Kameny rozměr 1,40 mm