Kód: 140008-CV-DIA
Značka: Goldex
-32%
Oblíbené
Luxusní krabička ZDARMA
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Povrchová úprava lesklá
Druh Naušnice
Provedení Pecky
Určení Dámské
Ryzost 585/1000
Materiál Zlato - růžové
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.05 g
Kameny Diamanty
Barva kamene Bílá
Kameny brus briliant
Kameny počet 2
Kameny váha 0.024 ct
Kameny barva G - bílá +
Kameny čistota SI
Řetízek žluté zlato 585 - benátské kostičky 45-1377
Dámské náušnice růžové zlato 585/1000 přírodní diamant 0.024 ct G/SI 140008-CV-DIA
Popis produktu
Náušnice jsou čistého designu v klasickém provedení, který patří stále k nejoblíbenějším typům. Tyto náušnice jsou vyrobeny z růžového čtrnáctikarátového zlata - 585/1000 a jsou celé v lesklé povrchové úpravě. Náušnice jsou zdobeny dvěma diamanty  briliantového brusu, který jim dodává  dokonalou brilanci. Skvěle odráží světlo a září. Vsazování diamantů provádějí naši nejzkušenější mistři zlatníci ručně pod mikroskopem s přesností na 0,01mm a proto nehrozí vypadnutí kamínků jako to bývá u strojně vyráběných náušnic. Zapínání náušnic je na šroubky a balonky.
Stejný model ve větším provedení naleznete pod kódem 140009.
Samozřejmostí je luxusní krabička a certifikát na diamanty a celý šperk!
Zlato:
  •  ryzost: 585/1000
  •  váha: +/- 1,05 g
Rozměry:
  • celková délka náušnice s balonkem: 13 mm
  • průměr obruby:  4,50 mm
Diamanty
  • typ: kulatý
  • brus: briliantový
  • rozměr:  1,40 mm  2 ks