| Druh šperku | náušnice |
| Určení | dámské |
| Typ šperku | pecky |
| Provedení | s kameny |
| Povrchová úprava | lesklá |
| Zapínání | šroubek - balónek |
| Druh | Naušnice |
| Provedení | Pecky |
| Určení | Dámské |
| Materiál | žluté zlato |
| Ryzost | 585/1000 |
| Materiál | Zlato - žluté |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Váha materiálu | 2.00 g |
| Kameny | Tanzanit + diamanty |
| Barva kamene | Modrá |
| Kameny typ | kulaté |
| Kameny druh | diamant přírodní |
| Kameny brus | briliant |
| Kameny rozměr | 1,00 mm |
| Kameny počet | 24 |
| Kameny váha | 0.144 ct |
| Kameny barva | G - bílá + |
| Kameny čistota | SI |
| Šířka ozdoby | 8 mm |
| Ostatní kameny druh | tanzanit přírodní |
| Ostatní kameny typ | kulatý |
| Ostatní kameny brus | briliantový |
| Ostatní kameny rozměr | 3,00 mm |
| Ostatní kameny počet | 2 |
| Ostatní kameny váha | 0,220 ct |
| Ostatní kameny barva | modrá |
Nádherné luxusní dámské náušnice pecky osázené středovým tanzanitem a diamanty budou ideálním dárkem pro každou ženu. Náušnice jsou vyrobeny ze žlutého čtrnáctikarátového zlata - 585/1000 v lesklé povrchové úpravě. Vsazené diamanty jsou vybroušeny dokonalým briliantovým brusem, díky kterému dokonale odráží světlo a jejich brilance neuvěřitelné září z každého úhlu pohledu! Všechny kameny jsou pevně uchyceny krapnami. Vsazování diamantů a drahých kamenů provádějí naši nejzkušenější mistři zlatníci ručně pod mikroskopem s přesností na 0,01mm a proto nehrozí vypadnutí kamínků jako to bývá u strojně vyráběných náušnic. Celé náušnice působí dokonalým a luxusním dojmem! Náušnice se zapínají na šroubek. Šroubek pro balónek je umístěný cca 2 mm pod horní okraj náušnice a tedy krásně zakrývá dírku v uchu.
Diamant je král všech drahokamů a tedy i jedním z nejcennějších. Diamant oplývá svou krásou a vlastnostmi, které jsou oproti jiným kamenům bezkonkurenční. Slovo diamant pochází z řeckého "adámas", což v překladu znamená nezničitelný a z toho důvodu se říká, že diamanty jsou věčné. Je to nejtvrdší nerost, který nikdy neztratí svou hodnotu a proto se vyplatí do šperků s diamanty investovat! Díky těmto vlastnostem se staly symbolem, který nám připomíná vzácné a důležité okamžiky našeho života – narození, zasnoubení, výročí i lásku našich nejbližších.
Tanzanit byl objeven v roce 1967 společností Tiffany & Co, která ho zároveň i pojmenovala a to podle jeho jediného naleziště ve východoafrické Tanzanii. Tanzanit je oblíbený díky svým odstínům modré barvy, které se vyskytují od akvamarínové až po safírový odstín. Nejoblíbenější jsou tanzanity v modré barvě s purpurovými a červenými třpytivými odlesky. Tanzanit je oblíbený také díky pleochronickému efektu, díky kterému je tanzanit z každé strany jinak barevný. Tvrdost tanzanitu je 6,5 - 7 podle Mohsovy stupnice tvrdosti a má index zlomu 1,691 až 1,700. Tanzanit se stejně jako safír často využívá k meditaci a to díky jeho modré barvě, která usnadňuje komunikaci a zvyšuje tak citlivost na duchovní aspekty života. Napomáhá k uvolnění stresu, k zvládnutí starostí a pocitům přepracovanosti. Vnáší do života harmonii a klid.
Všechny kameny použité na výrobu těchto náušnic jsou čistě přírodní a při nákupu tohoto šperku dostanete certifikát jejich pravosti.
Samozřejmostí je luxusní krabička a certifikát na diamanty a rubíny a celý šperk! Náušnice byly vyrobeny našimi zlatníky v ČR, byly zkontrolovány puncovním úřadem, který ověřil jejich kvalitu a označil je státním puncem pro danou ryzost. Všechny použité kameny jsou čistě přírodní!
Rozměry:
Tanzanity přírodní:
| Druh šperku | náušnice |
| Určení | dámské |
| Typ šperku | pecky |
| Provedení | s kameny |
| Povrchová úprava | lesklá |
| Zapínání | šroubek - balónek |
| Druh | Naušnice |
| Provedení | Pecky |
| Určení | Dámské |
| Materiál | žluté zlato |
| Ryzost | 585/1000 |
| Materiál | Zlato - žluté |
| Povrchová úprava | Lesklá |
| Váha materiálu | 2.00 g |
| Kameny | Tanzanit + diamanty |
| Barva kamene | Modrá |
| Kameny typ | kulaté |
| Kameny druh | diamant přírodní |
| Kameny brus | briliant |
| Kameny rozměr | 1,00 mm |
| Kameny počet | 24 |
| Kameny váha | 0.144 ct |
| Kameny barva | G - bílá + |
| Kameny čistota | SI |
| Šířka ozdoby | 8 mm |
| Ostatní kameny druh | tanzanit přírodní |
| Ostatní kameny typ | kulatý |
| Ostatní kameny brus | briliantový |
| Ostatní kameny rozměr | 3,00 mm |
| Ostatní kameny počet | 2 |
| Ostatní kameny váha | 0,220 ct |
| Ostatní kameny barva | modrá |
