| Rozměr pouzdra | 34 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Bílá |
| Materiál sklíčka | Plastové |
| Osvětlení | Ano |
| Ukazatel data | Datum + den |
| Budík | Ano |
| Ostatní | Duální čas |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Dětské |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Plast |
| Barva pouzdra | Bílá |
| Barva ciferníku | Šedá |
| Řemínek | Plast |
Dětský model Lorus R2383HX9 zaujme sportovním vzhledem a přehledným digitálním displejem, který usnadňuje odečet času i menším dětem. Lehká plastová konstrukce a pohodlný řemínek zajišťují komfort při každodenním nošení. Díky vodotěsnosti do 100 metrů jsou hodinky vhodné i pro plavání a aktivní trávení volného času. Model nabízí praktické funkce jako stopky, budík, datum nebo duální čas, které ocení děti při hrách i ve škole. Integrované podsvícení umožňuje snadné používání i za zhoršených světelných podmínek.
Značka Lorus patří ke světoznámému výrobci kvalitních japonských hodinek SEIKO WATCH CORPORATION. Hodinky byly uvedeny na trh roku 1982 a doplnili tím značky Seiko a Pulsar.
Značka Lorus je proslavená svou spolehlivostí, širokou škálou designů a také cenovou dostupností.
| Rozměr pouzdra | 34 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Bílá |
| Materiál sklíčka | Plastové |
| Osvětlení | Ano |
| Ukazatel data | Datum + den |
| Budík | Ano |
| Ostatní | Duální čas |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Dětské |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Plast |
| Barva pouzdra | Bílá |
| Barva ciferníku | Šedá |
| Řemínek | Plast |
