| Rozměr pouzdra | 33 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Černá |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 60 g |
| Osvětlení | Ano |
| Ukazatel data | Datum + den |
| Budík | Ano |
| Ostatní | Duální čas |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Dětské |
| Zobrazení času | Digitální zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Plast |
| Barva pouzdra | Černá |
| Barva ciferníku | Šedá |
| Řemínek | Plast |
Dětský model R2379HX9 je navržen s důrazem na pohodlí, bezpečnost a hravý design, který si děti okamžitě oblíbí. Kvalitní materiály zajišťují odolnost při každodenním používání i snadnou údržbu. Ergonomické zpracování podporuje přirozený pohyb a maximální komfort během nošení. Moderní vzhled doplňují praktické detaily, které ocení jak děti, tak rodiče. Tento model je ideální volbou pro volnočasové aktivity i každodenní nošení.
Značka Lorus patří ke světoznámému výrobci kvalitních japonských hodinek SEIKO WATCH CORPORATION. Hodinky byly uvedeny na trh roku 1982 a doplnili tím značky Seiko a Pulsar.
Značka Lorus je proslavená svou spolehlivostí, širokou škálou designů a také cenovou dostupností.
| Rozměr pouzdra | 33 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Černá |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 60 g |
| Osvětlení | Ano |
| Ukazatel data | Datum + den |
| Budík | Ano |
| Ostatní | Duální čas |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Dětské |
| Zobrazení času | Digitální zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 100 m - možnost potápění do max. hloubky 8 m |
| Pouzdro | Plast |
| Barva pouzdra | Černá |
| Barva ciferníku | Šedá |
| Řemínek | Plast |
