| Rozměr pouzdra | 36 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Ocelová |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Ukazatel data | Datum |
| Druh | Hodinky |
| Provedení | Fashion hodinky |
| Určení | Dámské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 50 m - odolné při mytí a sprchování, ponor do max. 0,5 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Ocelová |
| Barva ciferníku | Perleťová |
| Řemínek | Ocel |
Vysoká kvalita a elegance. To vyjadřuje tento model dámských hodinek Luna Quartz. Hodinky jsou vyroben z vysoce kvalitní ušlechtilé ocele ve vysokém lesku. Kulaté pouzdro pohání švýcarský strojek Ronda 505. Perleťový číselník Swarovski krystaly a elegantní ručičky. Hodinky jsou a budou skvělým společníkem pro každodenní dny.
Hodinky Zeppelin zrcadlí historii slavných vzducholodí, vyráběných v letech 1900-1940. Jejich tvůrcem byl Ferdinand von Zeppelin a jsou poctou jemu a propracovanosti těchto strojů. Vystihují dokonalost a ohromnost lodí a promítají se do designu hodinek.
| Rozměr pouzdra | 36 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Ocelová |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Ukazatel data | Datum |
| Druh | Hodinky |
| Provedení | Fashion hodinky |
| Určení | Dámské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 50 m - odolné při mytí a sprchování, ponor do max. 0,5 m |
| Pouzdro | Ocel |
| Barva pouzdra | Ocelová |
| Barva ciferníku | Perleťová |
| Řemínek | Ocel |
