| Kolekce | Není |
| Rozměr pouzdra | 27 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Zlatá |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Ukazatel data | Datum |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Dámské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 50 m - odolné při mytí a sprchování, ponor do max. 0,5 m |
| Pouzdro | Kov |
| Barva pouzdra | Zlatá |
| Barva ciferníku | Bílá |
| Řemínek | Ocel |
Hodinky z dílny značky Lorus jsou jako stvořené pro všechny ženy se zálibou v klasických doplňcích. Jejich světlý ciferník zdobí zlaté ručičky a díky výrazným arabským číslicím je čas perfektně čitelný. Nechybí ani nezbytná datumovka. Na zápěstí se hodinky připínají zlatým ocelovým tahem. Dopřejte si doplněk, který se hodí k pouzdrovým šatům i roztrhaným džínám.
Značka Lorus spadá pod světovou společnost Seiko Watch Corporation z Japonska, která se pyšní vysokou přesností, výbornou kvalitou a spolehlivostí. Vždy odpovídá nejmodernějším trendům v designu a technologie. Lorus nabízí nespočet druhů hodinek, ze kterých si vybere každá žena i muž. Lorus byl na trh v Evropě uveden roku 1982 a dnes se můžeme spolehnout na jejich kvalitní produkty, které nám budou spolehlivě sloužit.
| Kolekce | Není |
| Rozměr pouzdra | 27 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Zlatá |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Ukazatel data | Datum |
| Druh | Hodinky |
| Určení | Dámské |
| Zobrazení času | Analogové zobrazení |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 50 m - odolné při mytí a sprchování, ponor do max. 0,5 m |
| Pouzdro | Kov |
| Barva pouzdra | Zlatá |
| Barva ciferníku | Bílá |
| Řemínek | Ocel |
