| Kolekce | G-SHOCK |
| Rozměr pouzdra | 50 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Béžová |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 67 g |
| Osvětlení | LED osvětlení displeje |
| Kalendář | Plně automatický kalendář |
| Budík | Multifunkční budík |
| Stopky | S přesností 1/100 vteřiny |
| Nárazuvzdorné | Ano |
| Země původu | Japonsko |
| Druh | Hodinky |
| Provedení | Sportovní hodinky |
| Určení | Pánské |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 200 m - možnost potápění do max. hloubky 50 m |
| Pouzdro | Pryskyřice |
| Barva pouzdra | Béžová |
| Barva ciferníku | Béžová |
| Řemínek | Pryskyřice |
Casio G-Shock DW-6900RGM-5ER – ikonický model v uměleckém origami provedení. Model DW-6900RGM-5ER přináší legendární tvar řady 6900 v jedinečné interpretaci inspirované tradičním japonským uměním origami. Design vychází z myšlenky skládání papíru a promítá se do detailů pouzdra i řemínku v podobě jemných linií připomínajících „fold lines“ – tedy linie ohybů.
Celkové provedení v béžovo-krémovém tónu s texturou inspirovanou washi papírem působí velmi originálně a zároveň zachovává typickou robustnost G-Shock.
Design inspirovaný japonskou tradicí
Konstrukce a odolnost
Funkční výbava
Styl a využití - DW-6900RGM-5ER je ideální pro ty, kteří chtějí ikonický G-Shock v netradičním, designově výrazném provedení.
| Kolekce | G-SHOCK |
| Rozměr pouzdra | 50 mm |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Barva řemínku | Béžová |
| Materiál sklíčka | Minerální |
| Hmotnost | 67 g |
| Osvětlení | LED osvětlení displeje |
| Kalendář | Plně automatický kalendář |
| Budík | Multifunkční budík |
| Stopky | S přesností 1/100 vteřiny |
| Nárazuvzdorné | Ano |
| Země původu | Japonsko |
| Druh | Hodinky |
| Provedení | Sportovní hodinky |
| Určení | Pánské |
| Typ strojku | Quartz - bateriové nabíjení |
| Vodotěsnost | 200 m - možnost potápění do max. hloubky 50 m |
| Pouzdro | Pryskyřice |
| Barva pouzdra | Béžová |
| Barva ciferníku | Béžová |
| Řemínek | Pryskyřice |
