Kód: 140008-ZL-ZIR
Značka: Goldex
-25%
Ryzost 585/1000
Materiál Zlato - žluté
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.05 g
Kameny Zirkony
Barva kamene Bílá
Kameny brus briliant
Kameny počet 2
Náramek zlato 585 facetovaný 44-1539
Dámské náušnice žluté zlato 585/1000 se zirkony 140008-ZL-ZIR
Popis produktu
Náušnice jsou čistého designu v klasickém provedení, který patří stále k nejoblíbenějším typům. Tyto náušnice jsou vyrobeny ze žlutého čtrnáctikarátového zlata - 585/1000 a jsou celé v lesklé povrchové úpravě. Náušnice jsou zdobeny dvěma zirkony briliantového brusu, který jim dodává dokonalou brilanci. Skvěle odráží světlo a září. Vsazování zirkonů provádějí naši nejzkušenější mistři zlatníci ručně pod mikroskopem s přesností na 0,01mm a proto nehrozí vypadnutí kamínků jako to bývá u strojně vyráběných náušnic. Zapínání náušnic je na šroubky a balonky.
Stejný model ve větším provedení naleznete pod kódem 140009.
Tento model náušnic vyrábíme také ve variantě s diamanty pod označením 140008-ZL-DIA.
Samozřejmostí je luxusní balení, dárková taška, utěrka na šperky a certifikát pravosti ke šperku!
Rozměry:
  • celková délka náušnice s balonkem: 13 mm
  • průměr obruby:  4,50 mm
Zirkony
  • typ: kulatý
  • brus: briliantový
  • rozměr:  1,40 mm  2 ks