Kód: 140008-B-ZIR-Black
Značka: Goldex
-25%
Oblíbené
Slevové dny - CZ
Nakupujte přímo od výrobce Goldex Nakupujte přímo od výrobce Goldex
Parametry
Povrchová úprava lesklá
Druh Naušnice
Provedení Pecky
Určení Dámské
Ryzost 585/1000
Materiál Zlato - bílé
Povrchová úprava Lesklá
Váha materiálu 1.05 g
Kameny Zirkony
Barva kamene Černá
Kameny brus briliant
Kameny počet 2
Kameny barva B - lack - černá
Náramek žluté zlato 585 Anker 44-1021
Dámské náušnice žluté zlato 585/1000 s černé zirkony 140008-B-ZIR-Black
Popis produktu
Náušnice jsou čistého designu v klasickém provedení, který patří stále k nejoblíbenějším typům. Tyto náušnice jsou vyrobeny z bílého čtrnáctikarátového zlata - 585/1000 a jsou celé v lesklé povrchové úpravě. Náušnice jsou zdobeny dvěma černými zirkony briliantového brusu. Vsazování zirkonů provádějí naši nejzkušenější mistři zlatníci ručně pod mikroskopem s přesností na 0,01mm a proto nehrozí vypadnutí kamínků jako to bývá u strojně vyráběných náušnic. Zapínání náušnic je na šroubky a balonky.
Stejný model ve větším provedení naleznete pod kódem 140009.
Tento model náušnic vyrábíme také ve variantě s černými diamanty pod označením 140008-B-DIA-Black.
Samozřejmostí je luxusní balení, dárková taška, utěrka na šperky a certifikát pravosti ke šperku!
Zlato:
  •  ryzost: 585/1000
  •  váha: +/- 1,05 g
Rozměry:
  • celková délka náušnice s balonkem: 13 mm
  • průměr obruby:  4,50 mm
Zirkony
  • typ: kulatý
  • brus: briliantový
  • rozměr:  1,40 mm  2 ks