Hodinky Emporio Armani

Světoznámá italská módní značka Emporio Armani nabízí hodinky, které perfektně doplní váš outfit svou elegancí s noblesním designem. Tato značka je známá po celém světě, protože je hrdá na to, že nabízí ty nejkvalitnější hodinky. Hodinky této značky jsou osobité, jedinečné a plné umění. Lidé nosící hodinky Emporio Armani mají rádi dokonalost a luxus. Vynikající zpracování a špičkové materiály v osobitém designu doplněné rukopisem Armani.

Můžete si vybírat. V našem obchodě naleznete dámské i pánské hodinky v nejrůznějších provedeních, aby si mohl vybrat každý podle svého vkusu. Zaručeně vám budou slušet při společenských událostek, ale i na každodenní nošení. Hodinky o svém majiteli prozradí opravdu hodně, proto vybírejte a noste ty nejkvalitnější kousky. Tato značka vás ohromí.

Máte rádi klasické hodinky?

Pro vás je určena kolekce "Classic". Jedná se o nabídku klasických hodinek, které jsou nejčastěji v kulatém nebo tvarovaném provedení pouzdra. V této kolekce je nejčastěji použit řemínek z pravé kůže nebo z masivní nerezové oceli a k tomu poté pouzdro vyrobené z kvalitní nerezové oceli, které jsou dostupné ve velkém, středním nebo malém provedení. Hodinky mohou navíc disponovat například kalendářem, sekundovou ručičkou ve vlastním poli, sponou z nerezové oceli a nebo také tónované minerální sklíčko.

Nebo upřednostňujete hodinky sportovní?

 

Právě pro vás je pak určena kolekce „Sport“. Tato kolekce je dostupná v mnoha tvarech a barvách. Většina hodinek disponují třemi ručičkami na ciferníku, chronografem či digitálními hodinkami. Řemínky jsou nejčastěji z nerezové oceli, ale i z pravé kůže nebo gumy.
 
Pokud je vaší prioritou mechanický strojek, pak vybírejte z kolekce „Meccanico“. Mechanické čili automatické hodinky jsou součástí této kolekce. Najdete zde špičkové výrobky na trhu.

Pod značkou Emporio Armani najdete nejen hodinky, ale také parfémy a šperky.

Zobrazit celý popis »

Kruhy z bílého zlata 25 mm 12-055

Konec akce za
Kruhy z bílého zlata 25 mm 12-055
-20%
2 301 Kč