Lotus Silverstone Chrono…
Expedice 3-4 dny
Koupit
Kód: L15323/6
Značka: Lotus
Novinka
zdarma
Sportovní pánské hodinky Lotus Silverstone Chrono - L15323/6 mají řemínek z pravé, silné, prošívané kůže a masivního pouzdra z nerezové oceli.… Celý popis
4 990s DPH
Expedice 3-4 dny
Rádi Vám poradíme 608 444 747 Po - Pá 6:00 - 11:00, 11:30 - 14:30
Hana Prošková
Obchodní manažer

Lotus Silverstone Chrono L15323/6

Sportovní pánské hodinky Lotus Silverstone Chrono - L15323/6 mají řemínek z pravé, silné, prošívané kůže a masivního pouzdra z nerezové oceli. Ciferník je v oranžové barvě a je chráněn minerálním sklem.

Díky nejmodernějším výrobním technologiím nabízí LOTUS spojení kvality a moderního designu za velice výhodnou cenu. Ve Španělsku je absolutní jedničkou na trhu před všemi ostatními značkami hodinek, takže nejméně každý třetí Španěl nosí tyto hodinky. V současné době se hodinky LOTUS vyváží do mnoha dalších evropských zemí.

LOTUS nezakládá svou budoucnost na zámožných milovnících hodinek, nýbrž sází na širokou veřejnost. Proto také odráží sortiment značky LOTUS rozličný styl a vkus lidí. Ale ať již je mezinárodní sortiment značky LOTUS jakkoli rozmanitý, cena je vždycky férová.


Myslíme na naše zákazníky a proto Vám ke koupi hodinek nabízíme tyto výhody:

  • ZDARMA vám upravíme kovový náramek na Vaší ruku.
  • ZDARMA vám provedeme první výměnu baterie a u vodotěsných hodinek provedeme test vodotěsnosti také ZDARMA
  • Na hodinky zakoupené u nás Vám garantujeme odborný hodinářský servis včetně technického poradenství po celou dobu nošení.
  • Na hodinky zakoupené u nás poskytujeme kompletní záruční a pozáruční servis.
  • K hodinkám dostanete originální krabičku, oficiální záruční list a český návod.

Načítání obsahu...