Lotus L18323/2
Expedice 3-4 dny
Koupit
Kód: L18323/2
Značka: Lotus
Ocelové růžové snubní prsteny s karbonem SP-CA-003
Novinka
zdarma
Pánské elegantní hodinky Lotus L18323/2 mají řemínek vyroben z pravé kůže a pouzdro z nerezové oceli. Minimalistický ciferník hodinek Lotus L18323/2… Celý popis
3 890s DPH
Expedice 3-4 dny
Našli jste lepší cenu

Lotus L18323/2

Pánské elegantní hodinky Lotus L18323/2 mají řemínek vyroben z pravé kůže a pouzdro z nerezové oceli. Minimalistický ciferník hodinek Lotus L18323/2 je vybaven jednoduchými indexy hodin a zajímavě řešenou datumovkou.

Díky nejmodernějším výrobním technologiím nabízí LOTUS spojení kvality a moderního designu za velice výhodnou cenu. Ve Španělsku je absolutní jedničkou na trhu před všemi ostatními značkami hodinek, takže nejméně každý třetí Španěl nosí tyto hodinky. V současné době se hodinky LOTUS vyváží do mnoha dalších evropských zemí.

LOTUS
nezakládá svou budoucnost na zámožných milovnících hodinek, nýbrž sází na širokou veřejnost. Proto také odráží sortiment značky LOTUS rozličný styl a vkus lidí. Ale ať již je mezinárodní sortiment značky LOTUS jakkoli rozmanitý, cena je vždycky férová.

 

Rozměr hodinek:

  • pouzdro 36x40x9 mm
  • váha 40gMyslíme na naše zákazníky a proto Vám ke koupi hodinek nabízíme tyto výhody:

  • ZDARMA vám upravíme kovový náramek na Vaší ruku.
  • ZDARMA vám provedeme první výměnu baterie a u vodotěsných hodinek provedeme test vodotěsnosti také ZDARMA
  • Na hodinky zakoupené u nás Vám garantujeme odborný hodinářský servis včetně technického poradenství po celou dobu nošení.
  • Na hodinky zakoupené u nás poskytujeme kompletní záruční a pozáruční servis.
  • K hodinkám dostanete originální krabičku, oficiální záruční list a český návod.

Načítání obsahu...