Pánské hodinky Lorus…
Expedice 3-4 dny
Koupit
Kód: RM379EX9
Značka: Lorus
Zlaté šperky
Novinka
zdarma
Pánské sportovní hodinky s hnědým koženým páskem udělají opravdový dojem. Hnědá barva perfektně padne každému muži. Pouzdro je… Celý popis
2 390s DPH
Expedice 3-4 dny
Našli jste lepší cenu

Pánské hodinky Lorus RM379EX9

Pánské sportovní hodinky s hnědým koženým páskem udělají opravdový dojem. Hnědá barva perfektně padne každému muži. Pouzdro je vyrobeno z nerezové oceli. Nejzajímavější je na hodinkách rozhodně ciferník, který je bílý. Nabízí funkce, jako například datumovku, tachymetr a stopky.

Vodotěsnost u tohoto modelu je 50M, což Vám umožňuje se v hodinkách koupat a plavat. Hodinky se mohou ponořit do hloubky 0,5 metru.

Hodinky Lorus byly poprvé uvedeny na trh v Evropě roku 1982, aby doplnily již tehdy oblíbené značky Pulsar a Seiko. Značka Lorus slavila okamžitý úspěch, neboť nabídla nejen produkty cenově dostupné, ale také se pyšnící vysokou kvalitou designu a technologie. Díky tomu, že Lorus čerpá výhody z velkého nasazení Seiko Watch Corporation v oblasti technického pokroku, může dnes nabídnout ve své kolekci vedle všech standardních funkcí, jako jsou solární, digitální, s dvojím displejem a s budíkem také hodinky Kinetic.

 

Rozměr hodinek:

  • pouzdro: 42 mm

Načítání obsahu...