Swarovski - City Simple…
Expedice 3-4 dny
Koupit
Kód: 5181632
Značka: Swarovski
Stříbrné šperky
Novinka
zdarma
Zkuste to ale nedokážete odolat těmto nádherným hodinkám. Klasický tvar a linie rozbijí lesk a třpyt vsazených Swarovski krystalů, které ozdobí… Celý popis
7 990s DPH
Expedice 3-4 dny
Našli jste lepší cenu

Swarovski - City Simple White Bracelet Watch 5181632

Zkuste to ale nedokážete odolat těmto nádherným hodinkám. Klasický tvar a linie rozbijí lesk a třpyt vsazených Swarovski krystalů, které ozdobí vaše zápěstí.

Hodinky jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli, která je praktická a velmi oblíbená pro svou barevnou stálost a odolnost. Na pravé straně je umístěna korunka, která je zdobená logem značky Swarovski - elegantní labutí. Ciferník je v bílé barvě pojatý velmi jednoduše a čistě. Zdoben je Swarovski krystaly, které jsou použity místo indexů hodin. Ručičky jsou potaženy luminiscenční vrstvou pro viditelnost i v noci.

Hodinky disponují vodotěsností 30M což je označení pro hodinky vlhkotěsné. Je nutné se tedy vyhnout jakémukoliv styku s vodou nebo může dojí k závažnému poškození hodinek.

Značka Swarovski je typická svými dokonalými krystaly, které zakomponuje do každého svého modelu hodinek. Modely značky Swarovski jsou elegantní, nápadité a velmi luxusní. Vždy Vás překvapí designem a kombinacemi materiálu, barev.

 

Rozměry:

  •   38 mm


Myslíme na naše zákazníky a proto Vám ke koupi hodinek nabízíme tyto výhody:

  • ZDARMA Vám upravíme kovový náramek na Vaší ruku.
  • ZDARMA Vám provedeme první výměnu baterie a u vodotěsných hodinek provedeme test vodotěsnosti také ZDARMA
  • Na hodinky zakoupené u nás Vám garantujeme odborný hodinářský servis včetně technického poradenství po celou dobu nošení.
  • Na hodinky zakoupené u nás poskytujeme kompletní záruční a pozáruční servis.
  • K hodinkám dostanete originální krabičku, oficiální záruční list a český návod.

Načítání obsahu...