Festina - Mademoiselle…
Expedice 3-4 dny
Koupit
Kód: 16895/1
Značka: Festina
Novinka
zdarma
Celoocelové dámské hodinky s pozlaceným povrchem zaujmou vaše okolí díky pouzdru, které je osazené zirkony. Hodinky mají bílý ciferník, který zdobí… Celý popis
3 790s DPH
Expedice 3-4 dny
Rádi Vám poradíme 608 444 747 Po - Pá 6:00 - 11:00, 11:30 - 14:30
Hana Prošková
Obchodní manažer

Festina - Mademoiselle 16895/1

Celoocelové dámské hodinky s pozlaceným povrchem zaujmou vaše okolí díky pouzdru, které je osazené zirkony. Hodinky mají bílý ciferník, který zdobí zlacené ručičky, čísla a indexy se zirkony. Na pozici sedmé hodiny je umístěna datumovka.

Značka Festina se pyšní více než stoletou tradicí na světovém trhu, která začíná roku 1902 v jedné švýcarské hodinářské manufaktuře v městečku La Chaux de Fonds. Věnovala se výrobě mechanických hodinek a to do roku 1984, kdy značku převzal Miguel Rodriquez a začal i se stojky quartzovými. Nyní je značka Festina součástí skupiny Festina Group se sídlem v Barceloně a s výrobními centry ve Švýcarsku, Španělsku a Asii. Své hodinky dodává do hodinářství po celém světě. Do povědomí zákazníků se zapsala především modelovou řadou Tour de France. Festina Vám však může nabídnout celé spektrum dámských i pánských modelů od sportovních, jako je řada Tour de France, tak i elegantní kolekce jako je Mademoiselle.


Načítání obsahu...