Snubní prsteny Luxusní

V této kategorii naleznete opravdu nádherné a jedinečné snubní prsteny ze zlata. V dámských prstenech jsou vsazeny diamanty briliantového brusu. Uvedené ceny jsou stanoveny za pár, vnitřní rytina a doprava ZDARMA. V případě nevhodně zvolené velikosti Vám prsteny rádi vyměníme: http://www.goldex.cz/vymena-zbozi. Dáváte si na přípravách Vaší svatby opravdu záležet? Patříte mezi náročnější zákazníky? Pokud si právě vybíráte snubní prsteny a chcete něco naprosto dokonalého a exkluzivního, inspirujte se naší nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili luxusní snubní prsteny, které jsou určeny právě pro náročnější zákazníky, kteří mají jedinečný vkus.

Luxusní snubní prsteny se slevou až 10%!

Záleží Vám na Vašem osudovém dni a chcete být opravdu dokonale připraveni, aby bylo vše přesně podle Vašich představ? Neváhejte a nechte se inspirovat naší lákavou nabídkou, do které jsme pro Vás zařadili luxusní snubní prsteny, které pochází z dílny ryze českého výrobce Goldex. Těšit se můžete na desítky originálních typů, ze kterých si zaručeně vyberete ty pravé. Následujte naši nabídku, pokud toužíte po exkluzivních prstenech, jste tu naprosto správně! Nenápadný půvab těchto prstenů se skrývá v jemném dekoru, který je výsledkem mnoha hodin precizní práce. Připravili jsme pro Vás varianty z bílého nebo žlutého zlata. Pokud máte rádi obě varianty, ideální pro Vás budou kombinované snubní prsteny.

S naším prstenem Vám neřekne “NE”

Připravili jsme pro Vás exkluzivní nabídku luxusních snubních prstenů, které jsou tvořeny s vášní stejně jako všechny dokonalé věci kolem nás. Snubní prsteny jsou symbolem, který Vás bude doprovázet celým společným životem. Tyto luxusní snubní prsteny jsou vyrobeny opravdu kvalitně a jejich design Vás absolutně oslní.

Zobrazit celý popis » » Zkrácený popis

Parametry:
Druh
Určení
Provedení
Materiál
Povrchová úprava
Kameny
Barva kamene
Zobrazení času
Barva pouzdra
Barva ciferníku
Řemínek
Značka:
Zobrazeno 0 položek

V této kategorii není prozatím žádné zboží.
Košík
0 Kč
EUR